Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2014.02.09

Nürburgring: California nyerte a futamot. Sok volt a kieső, SC is volt.

California nyerte az elég izgalmasra sikeredett futamot !

Internetes szerverproblémák miatt az eredeti dátumhoz képest 1 héttel később került megrendezésre a futam.

Időmérő:

Az időmérő  időjárása tiszta volt, gyorskörökre alkalmas.

Azi  időmérő edzésen 10 fő jelent meg de SpeedWine az időmérő elején elvesztette a kapcsolatot, elment az internete. Így 9en futottak időmérőt .

A legjobb időt Avicii autózta az ezen a hétvégén használatos lágyabbik azaz a citromsárga oldaljelzéssel ellátott Pirellivel. A második helyen Bence végzett aki ugyan evvel a gumival futotta leggyorsabb idejét. A harmadik a címvédő FrancisWolf lett aki a felt említett pilótákhoz hasonlóan ő is a lágyabbik gumit választotta.

Ezúttal az eredmény kép nélkül kerül beszámolásra.

Verseny.

SpeedWine internetkapcsolata nem találta meg a helyét így nem tudott elindulni így 9 en rajtoltak el.

Az első kanyarban voltak kisebb pofoszkodások de a mezőny jól jött el. Az első 4 a kör végére nagyon ellépett a többiektől.

Az első kieső  Sensation volt.

Az első boxkiállásig Avicii jó nagy elényt autózott ki, a kiállás után 15 mp elönnyel autózott az első helyen míg az első kanyarban rá nem ment a bójára és összetörte az autóját.

Bejött a biztonsági autó !

A SC mögött Lacesz volt aki éppen azelött volt a boxban.

Az újraindítás után Lackó ment bele a boxutca meletti bójának és ezzel összetörte az autóját, de a biztonsági autó nem jött pályára.

Bence belement Lackó autójába ezzel letörte első szárnyát.

California vezetett ekkor.

Bence 5 körrel a vége előtt összetörte a Williamst .

California nyerte a német nagydíjat.

Tehát a tabella első 2 helyezettje nullázott így California jött rájuk fel nem sok pont hátránnyal.

A második a Mclarenes Lacesz lett akit nem lehet leüldözni a dobogoról.

A harmadik Calfornia csapattársa FrancisWolf lett a címvédő akinek mostanság nem áll jól a szekere.